FC Argeș a anunțat primul transfer din „era” Dani Coman&Nicolae Dică!
Este vorba despre atacantul Vlad Morar (30 ani), ultima dată la UTA, pentru care a bifat doar 8 partide, fără gol marcat. Acesta a semnat un contract pe două sezoane cu gruparea piteșteană.

Vlad Morar a mai jucat la Universitatea Cluj, Dinamo, Rapid, Petrolul. Farul, FC Voluntari și Gaz Metan Mediaș, dar și pentru Beitar Ierusalim (Israel), Panetolikos și Niki Volos (ambele din Grecia)
Tot astăzi, Patrick Dulcea și-a pus semnătura pe un nou contract, valabil până în 2027.

Fotbal Intern
Oficial// Sepsi a transferat un fundaș dreapta brazilian
Fotbal Intern
Oficial// Oțelul Galați – transferul cu numărul 5!
Fotbal Intern
Oficial// Petrolul a ajuns la transferul cu numărul 7
Cupa Romaniei 2024/2025
Cupa României Betano – Start în grupele fazei regionale!/ Vezi rezultatele înregistrate
Ultimele Stiri
-
Din Voleu
/ 2 ore agoOficial// Al doilea transfer al zilei perfectat de Sepsi Sfântu Gheorghe
La două ore după ce a anunțat transferul fundașului brazilian Gustavo Cascardo (29 de...
-
Fotbal Intern
/ 7 ore agoOficial// Sepsi a transferat un fundaș dreapta brazilian
Sepsi Sfântu Gheorghe a perfectat transferul fotbalistului brazilian Gustavo Cascardo (29 de ani), ultima...
By Bogdan Badiu -
Din Voleu
/ 9 ore agoOficial// Se retrage fără tam-tam și focuri de artificii
Mihai Stoica – președintele Consiliului de Administrație al FCSB – a declarat că Vlad...
By Ultras24 -
Fotbal Intern
/ 22 de ore agoMeciuri amicale – duminică, 21 mai 2026// U Cluj pierde în fața Croației U19!/ Victorii pentru CSU Craiova, UTA și Sepsi
Sepsi Sfântu Gheorghe, revenită în SuperLiga României, a întâlnit în primul amical verii, pe...
Cele mai citite
S-au disputat meciurile din manșa tur a barajului de promovare în Liga 3/ Trei partide nu s-au jucatiunie 20, 2026Codin Samoila

